Microphone in the centre with people in the background

在线免费观看Shell konfirmon hyrjen e vet në Kosovë përmes një kontrate licencimi të brendit të shitjeve me pakicë me Al Petrol.

Një sipërmarrëse duke vizatuar grafikë në xham

Të bërit biznes në mënyrë të qartë, të hapur, është standardi të cilit mundohemi t’i përmbahemi, dhe promovojmë transparencën në industrinë tonë sa herë që mundemi.

Pikë servisi Shell ku shfaqet logo e Shell

在线免费观看Shiko lajmet e fundit dhe njoftimet për mediat dhe zbulo se si mund të shkarkosh imazhet ose të shikosh videot e Shell.

Detaje për të kontaktuar ekipet dhe zyrat tona për shërbimet ndaj klientëve në Angli.

在线免费观看 Detaje për të kontaktuar ekipet dhe zyrat tona për shërbimet ndaj klientëve në Angli.

Lajme dhe Ngjarje

Shell konfirmon hyrjen e vet në Kosovë përmes një kontrate licencimi të brendit të shitjeve me pakicë me Al Petrol.

Shikoni lajmet tona më të fundit si dhe njoftimet për mediat në vitin 2016

在线免费观看Shikoni lajmet tona më të fundit si dhe njoftimet për mediat në vitin 2016

Ju mund të jeni të interesuar edhe në

在线免费观看Mësoni për njerëzit dhe veprimtarinë tonë, dhe se si u rritëm nga dyqani i vogël në Londrën e rreth 200 viteve më parë.

在线免费观看Parimet e Përgjithshme të Biznesit, Kodi i Sjelljes dhe Kodi i Etikës na ndihmojnë të gjithëve që të veprojmë në përputhje me vlerat tona.

Shell siguron energji në mënyrë të përgjegjshme, duke ndihmuar lëvizjen botërore drejt një të ardhmeje në të cilën energjia që përdoret ka ndikim minimal në planetin ku ne jetojmë.

色色网站_婷婷五月俺去也人妻_成人色色网_色姐妹av高清 伊人影院蕉久大香蕉影院在线,伊人影院蕉久院在线大香蕉,伊人影院蕉久影院在线无码大香蕉 老司机精品视频 老司机在线国产 99久久免费在线精品 2017高清国产偷拍在线 俺去也_人人操_超碰免费视频_超碰公开视频在线观看! 伊人久久大香蕉网_大香蕉网伊人_大香蕉大香蕉在线影院 大香蕉中文字幕手机在线_影音先锋久草在线资源站免费国产亚洲精品在线视频-在线免费观看 亚洲伊人色综网 日本毛片高清免费视频 日本无码不卡高清免费v 伊人影院伊人影院 一级黄色成年人电影视频大全_一级黄色成年人电影在线播放